Anieri kaks väravat aitasid Muangthongi võiduni

Henri Anier
Henri Anier Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Tai jalgpalli kõrgliigas alistas Henri Anieri koduklubi Muangthong United 5:2 Samut Prakan City, eestlane lõi Samuti võrku kaks väravat.

Anier viis Muangthong Unitedi juhtima juba kuuendal mänguminutil, kui tal õnnestus end kaitsjast priiks keerata ja korraliku puraka väravasse saata. Seitse minutit hiljem pani eestlane võrgu taas sahisema. Avapoolaja lõpus õnnestus William Poppil kodumeeskonna eduseis viia koguni kolmekordseks, kirjutab Soccernet.

Teisel poolajal hakkas Samut Prakan City oma tagasi nõudma ja põrutas kaks tagasi. Lõppsõna jäi eestlase koduklubile, sest ka Teeraphol Yoryoei ja Sardor Mirzayev näitasid täpsust. Kokkuvõttes teenis Muangthong 5:2 võidu.

42 punkti teeninud Muangthong United paikneb Tai kõrgliigas viiendal tabelireal. Samut Prakan City võttis vastu kolmanda järjestikuse kaotuse ning seniseks tasuks on 15. ehk eelviimane pulk.