Kanepi jõudis Charlestonis kolmandasse ringi

Kaia Kanepi
Kaia Kanepi Autor/allikas: SCANPIX / ZUMAPRESS.com

Kaia Kanepi (WTA 57.) alistas Charlestonis toimuval WTA keskmise tasemega (WTA 500) turniiri teises ringis poolatar Magdalena Frechi (WTA 87.) 7:5, 6:3.

Kanepi murdis esimeses setis 4:2 ette, aga kohe järgmises geimis poolatar tasakaalustas seisu. Seisul 5:4 oli Kanepil ka üks sett-pall, aga geim kuulus siiski Frechile. 12. geimis realiseeris Kanepi kolmanda murdepalli ja võitis avaseti 7:5.

Teises setis oli mõlemal mängijal mitmeid murdepalle, aga seisuni 4:3 Kanepi kasuks murret ei nähtud. Seejärel asus Kanepi vastase järgmist pallingugeimi 40:0 juhtima ja kuigi vastasel oli korraks ka endal edu, suutis eestlanna murda ja järgmisel geimi servi hoida - 6:3.

Kanepi teenis nii esimesel kui ka teisel servil 70 protsenti punktidest. Kui Frechil oli esimese servi puhul näitaja 74%, siis teisel vaid 32% (10/31). Mõlemad olid aga hädas murdepallidega - Kanepi realiseeris neid 3/14 ja Frech 1/5.

Järgmises ringis läheb Kanepi kokku kas kanadalanna Leylah Fernandezega (WTA 19.) või taas poolatari Magda Linettega (WTA 64.).