Vieira juhendatav Crystal Palace kurvastas Arsenali

Wilfried Zaha (vasakul)
Wilfried Zaha (vasakul) Autor/allikas: SCANPIX / Sportimage/PA Images

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga 31. vooru kohtumises alistas Crystal Palace koduväljakul teise Londoni klubi Arsenali väga kindlalt 3:0.

Jean-Philippe Mateta viis Crystal Palace'i 16. minutil juhtima ja 24. minutil suurendas Jordan Ayew' kodumeeskonna eduseisu. Lõppseisu vormistas 74. minutil penaltist Wilfried Zaha.

Tegemist oli Crystal Palace'i ajaloo suurima võidu kordamisega Arsenali vastu ja juhtunule lisab vürtsi asjaolu, et kodumeeskonna treeneritoolil istub endine Arsenali legend Patrick Vieira.

Arsenal on kaotanud nüüd viimasest kolmest mängust kaks ja nende lootused jõuda tabelis nelja hulka ehk Meistrite liigasse tagavale positsioonile said hoobi. Juba seitse mängu kaotuseta püsiv Crystal Palace kerkis aga üheksandaks.

Tabelitipp: 1. Manchester City 73 punkti (30 mängust), 2. Liverpool 72 (30), 3. Chelsea 59 (29), 4. Tottenham 54 (30), 5. Arsenal 54 (29), 6. West Ham 51 (31), 7. Manchester United 51 (30), 8. Wolverhampton 49 (31).