Selgus naiste koondise koosseis mängudeks Kreekaga

Eesti naiste jalgpallikoondis
Eesti naiste jalgpallikoondis Autor/allikas: Liisi Troska / jalgpall.ee

Naiste koondist ootab ees aasta esimene kodumäng, kui kaheksandal aprillil minnakse A. Le Coq Arenal MM-valikmängus vastamisi Kreekaga.

Peatreenerid Anastassia Morkovkina ja Sirje Roops avalikustasid nimekirja 26 mängijaga. Koondisest jääb vigastuse tõttu eemale Kethy Õunpuu.

Kohtumise pääsmed on müügil Piletilevis, otsepilti saab jälgida Soccernet TV vahendusel. Kolm päeva hiljem, 12. aprillil toimub algusega kell 20 MM-valikmäng võõrsil Kreekaga.

Eesti koondise koosseis mängudeks Kreekaga:

Väravavahid
Karina Kork (23.02.1995) – IFK Kalmar (SWE) 21/0
Jonna Soomets (12.02.2002) – JK Tallinna Kalev 0/0
Karina Piirimaa (30.08.2000) – Põlva FC Lootos 0/0

Kaitsjad
Inna Zlidnis (18.04.1990) – Ferencvárosi TC (HUN) 90/0
Pille Raadik (12.02.1987) – Åland United (FIN) 88/0
Berle Brant (26.09.1989) – Saku Sporting 25/1
Siret Räämet (31.12.1999) – Tallinna FC Flora 19/0
Maria Orav (07.04.1996) – JK Tallinna Kalev 12/0
Renate-Ly Mehevets (02.03.1999) – Sporting Charleroi (BEL) 10/0
Eva-Maria Niit (05.02.2002) – Tartu JK Tammeka 4/0
Eva-Maria Kriisa (23.02.2000) – Saku Sporting 2/0
Kreete Õun (25.05.2001) – Tartu JK Tammeka 0/0

Poolkaitsjad ja ründajad
Signy Aarna (04.10.1990) – Åland United (FIN) 100/26
Kristina Bannikova (15.06.1991) – Pärnu JK Vaprus 82/6
Kelly Rosen (23.11.1995) – Tallinna FC Flora 56/1
Vlada Kubassova (23.08.1995) – FC Como (ITA) 53/6
Kairi Himanen (11.11.1992) – Saku Sporting 51/2
Lisette Tammik (14.10.1998) – Tallinna FC Flora 46/3
Merily Toom (20.08.1994) – Saku Sporting 36/1
Mari Liis Lillemäe (01.09.2000) – Tallinna FC Flora 27/1
Emma Treiberg (19.11.2000) – JK Tallinna Kalev 20/0
Liisa Merisalu (15.01.2002) – FC Espoo (FIN) 16/1
Grete Daut (04.01.2000) – Saku Sporting 12/0
Maarja Saulep (09.05.1991) – Tallinna FC Flora 8/1
Getter Saar (09.11.1999) – Tallinna FC Flora 5/0
Anett Kadastu (25.09.1997) – JK Tallinna Kalev 1/0

Peatreenerid: Anastassia Morkovkina, Sirje Roops
Kehalise ettevalmistuse treener: Alar Trumm
Väravavahtide treener: Martin Kaalma
Arst: Raul Parik
Füsioterapeudid: Laura Ernits, Kai-Riin Tomera
Mänedžer: Raili Ellermaa

Toimetaja: Debora Saarnak

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: