Tabeli viimaste heitluses võttis võidu Tallinna Kalev

Tallinna Kalevi korvpallimeeskond
Tallinna Kalevi korvpallimeeskond Autor/allikas: Siim Semiskar/Eesti Korvpalli Liit

Eesti korvpalli meistriliigas alistas tabeli eelviimane meeskond Tallinna Kalev pühapäeval 88:69 viimasel kohal oleva Rakvere Tarva.

Kodumeeskond Kalev läks poolajale kaheksapunktilises eduseisus, kolmas veerandaeg võideti 24:14 ja kogu kohtumine lõpuks 88:69.

Võitjate resultatiivseim oli 20 punkti visanud ja kaheksa lauapalli võtnud Joonas Järveläinen, viis kaugviset tabanud Eduards Hazners lisas 17 punkti. Rakvere kasuks viskasid neli meest 11 punkti.

Kalev on kuue võidu ja 23 kaotusega tabelis eelviimasel ehk seitsmendal kohal, punane latern Tarvas on võitnud viis ja kaotanud 25 mängu. Play-off'i pääseb seitse meeskonda.