"Spordipühapäevas" on külas Mihkel Uiboleht ja Andres Vaher

Mihkel Uiboleht
Mihkel Uiboleht Autor/allikas: ERR

Pühapäeval kell 18.15 on Vikerraadio eetris "Spordipühapäev", kus sel korral on külas Eesti Jalgpalli Liidu arendusdirektor Mihkel Uiboleht ja Kuku raadios jalgpallisaadet "Vutikohus" juhtiv Andres Vaher.

Eesti meeste jalgpallikoondise langemine Rahvuste liiga D-divisjoni tõi kaasa spordiringkonna valuliku reaktsiooni. Millest emotsioonid kõnelevad? Kus on Eesti jalgpalli arendamisel tehtud vigu? Milline on konstruktiivne lahendus asjade parandamiseks? Vastuseid pakuvad Mihkel Uiboleht ja Andres Vaher.

Veidi rohkem kui kuu aega enne kardispordi Eesti meistrivõistluste planeeritud algust ei ole meistrivõistlustel korraldajat. Selle põhjuseks on kardikogukonna ja Eesti Autospordi Liidu vahel tekkinud tüli. Mida osapooled teineteisele ette heidavad ja kuidas keerulisest seisust välja tulla? Kardiliidu ootustest räägib Priit Karjus, autospordiliidu visiooni tutvustab aga Janis Kaal.

Kuulake "Spordipühapäeva" Vikerraadios pühapäeval kell 18.15. Saate panevad kokku Johannes Vedru ja Juhan Kilumets.

Toimetaja: ERR Sport

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: