Paide teise poolaja väravad pikendasid Kalevi kurba seeriat

Paide Linnameeskond
Paide Linnameeskond Autor/allikas: Sergei Stepanov/ERR

Koduse jalgpalli Premium liiga viiendas voorus alistas Paide Linnameeskond Sportland Arenal 3:0 Tallinna Kalevi.

Avapoolajal kolm korda latti löönud Paide läks mängu juhtima 52. minutil, kui Kaimar Saagi löök võttis Tanel Tambergist rikošeti ja põrkas väravasse. Kaheksa minutit hiljem suurendas Paide edu Abdul Razak Yusif, sama mees vormistas 81. minutil ka lõppskoori.

Viie mänguga üheksa punkti kogunud Paide on tabelis neljandal kohal, täiseduga jätkavad neli mängu võitnud Flora ja kolme võidu peal olev Levadia. Kalev ei ole viie kohtumisega suutnud punktiarvet avada, nende väravate vahe on 3:21.