Naiste Meistrite liigas selgusid poolfinalistid

Ada Hegerberg
Ada Hegerberg Autor/allikas: SCANPIX/ZUMAPRESS.com

Naiste jalgpalli Meistrite liigas pääsesid neljapäeva õhtul nelja parema sekka VfL Wolfsburg ja Lyoni Olympique.

Kahekordne Meistrite liiga võitja Wolfsburg sai koduväljakul jagu Londoni Arsenalist 2:0 ja edenes koondtulemusega 3:1 poolfinaali. 9. minutil läks Wolfsburg Jill Roordi väravast juhtima, lõpptulemuse vormistas teisel poolajal Arsenali omavärav. Poolfinaalis mängib Wolfsburg tiitlikaitsja Barcelonaga, kes oli veerandfinaalis parem igipõlisest rivaalist Madridi Realist.

Teises neljapäeval peetud vastasseisus võttis võidu Lyoni Olympique, kes alistas 3:1 (4:3) Torino Juventuse. Meistrite liiga kõigi aegade parim väravakütt Ada Hegerberg viis Lyoni 33. minutil juhtima ning kaks minutit hiljem suurendas eduseisu Melvine Malardi tabamus. 73. minutil lõi Lyoni kolmanda värava Catarina Macario.

Kuus minutit enne normaalaja lõppu lõi Andrea Staskova Torino eest ühe tagasi, ent rohkemaks polnud Itaalia klubi võimeline. Poolfinaalis ootab Lyoni ees liigarivaal PSG, kes veerandfinaalis lülitas konkurentsist Müncheni Bayerni.

Poolfinaalide avakohtumised peetakse 23. ja 24. aprillil, korduskohtumised 30. aprillil ja 1. mail. Finaal toimub 21. mail Torinos, Allianzi staadionil.

Toimetaja: Henrik Laever