Flora alustas meistriliiga uut hooaega veenva võiduga

Tallinna Flora - Pärnu Vaprus
Tallinna Flora - Pärnu Vaprus Autor/allikas: Liisi Troska/jalgpall.ee

Naiste jalgpalli meistriliiga avakohtumises alistas tiitlikaitsja Tallinna Flora võõrsil Pärnu Vapruse 5:0.

Flora asus kohtumist juhtima 23. minutil, kui Lisette Tammik teenis penalti ning Kristina Teern kõmmutas palli värava vasakusse alanurka. Eduseis duubeldati kümme minutit hiljem ning jala sai valgeks avaväravale eeltöö teinud Tammik, kes realiseeris kindlalt üks-ühele olukorra, vahendab Soccernet.

Kolm minutit hiljem kasvatas Flora eduseisu juba kolmeväravaliseks: Anastasia Ivanova kõmmutas karistusala vasakpoolsest servast palli kõrge kaarega värava tagumisse nurka. Veidi pärast tunnise mänguaja täitumist lõi Flora ka oma neljanda värava, kui üks-ühele olukorra realiseeris Getter Saar.

Kümme minutit enne normaalaja lõppu jõudis Flora ka oma viienda väravani, kui Tammik lõi oma teise: ründemängija võttis palli karistusala joone taga ette ning keerutas kena kaarega vasakusse nurka.

Seoses neidude U-19 koondise kogunemise ja osalemisega EM-valikturniiril, lükkuvad teised meistriliiga avavooru mängud veidi edasi ning esimest korda tulevad võistkonnad väljakule 16. ja 17. aprillil.