TalTech/Optibet alustas veerandfinaalseeriat kaotusega

TalTech/Optibet
TalTech/Optibet Autor/allikas: Grete Isabel Huik/ERR

Paf Eesti-Läti korvpalliliigas alustas veerandfinaalseeriat TalTech/Optibet, kes pidi kodus peetud avamängus tunnistama BK Ogre 77:89 paremust.

Avaveerandi võitis Ogre 26:19, kuid poolaja lõpuks suutis TalTech vähendada kaotusseisu ühele punktile, 47:46. Teise poolaja alguses läks Ogre kümne punktiga ette ning kuigi viimase veerandi eel oli TalTechi kaotus kõigest viiepunktiline, panid lätlased viimase veerandajaga oma paremuse selgelt maksma ja teenisid kokkuvõttes 89:77 võidu.

Kohtumise viimasel minutil vigastas TalTechi parimana 18 punkti visanud Brandon Childress oma põlve ja ei olnud võimeline iseseisvalt platsilt lahkuma. Indrek Kajupank toetas 15 punktiga ja Ran Andre Pehka arvele kogunes 12 punkti. Võitjate resultatiivseim oli Rinalds Sirsninš 22 punktiga.

Kahe võiduni peetava seeria teine mäng on kavas laupäeval, 2. aprillil Lätis.

Toimetaja: Henrik Laever