Paul George tõi peale pikka vigastuspausi Clippersile uue hingamise

Paul George palliga
Paul George palliga Autor/allikas: SCANPIX / USA TODAY Sports

Korvpalliliigas NBA alistas Los Angeles Clippers 121:115 Utah Jazzi. Võidus oli suur roll Paul George'il, kes aitas peale pikka vigastuspausi tiimi välja 25-punktilisest kaotusseisust, visates 34 silma.

George naasis platsile pärast kolmekuulist küünarnukivigastuse tõttu puudumist.

"See on suur moraalitõus," ütles Clippersi treener Tyronn Lue. ''Poisid hakkasid väsima. Meil oli seda vaja.''

George kommenteeris, et käega on kõik hästi. "Ma tunnen end hästi, valu pole,'' ütles ta. Algselt tahtis George pärast vigastust operatsioonile minna, kuid arst ütles talle, et käsi paraneb ise. "Õnneks läksime selles suunas," ütles George.

Kolmanda veerandaja alguses juhtis Utah 25 punktiga. George viskas sel perioodil 20 punkti, kusjuures tiimi viimasest 12 punktist oli tema nimel kümme. Viimasele veerandile mindi vastu 82:94 kaotusseisus, kuid lõpuks võeti 121:115 võit.

Clippers on võitnud sel hooajal mitu kohtumist, kui tagasi on vaja tulla 20-punktilisest kaotusseisust. Nende 35-punktiline tagasitulek Washingtoni vastu 25. jaanuaril, on NBA ajaloo suuruselt teine.

Washington – Chicago 94:107
Philadelphia – Milwaukee 116:118
Brooklyn – Detroit 130:123
Dallas – LA Lakers 128:110
LA Clippers – Utah 121:115

Toimetaja: Debora Saarnak