"Spordipühapäevas" tehakse juttu Venemaal treeneritööd teinud Rivo Vesikuga

Rivo Vesik
Rivo Vesik Autor/allikas: ERR

Pühapäeval kell 18.15 on Vikerraadio eetris "Spordipühapäev", kus sel korral on külas võrkpallitreener Rivo Vesik ning moodsast viievõistlusest räägivad Imre Tiidemann ja Tambet Kibal. Saadet juhib Johannes Vedru.

Ukrainas toimuva sõja algusest on möödunud rohkem kui kuu. Spordimaailmas on tehtud resoluutseid otsuseid ja kohanetud uue reaalsusega. Samas pole paljudele tulevikku puudutavatele küsimustele endiselt vastuseid. Kuidas näeb olukorda Venemaa rannavõrkpallurite juures treeneritööd teinud Rivo Vesik?

Räägime ühest traditsioonidega olümpiaalast ehk moodsast viievõistlusest, mis aga praegu seisab muutuste tuules. Kas pärast Pariisi olümpiat lähebki spordiala edasi ilma ratsutamist kaasamata? Millised on alternatiivid, kui üldse? Otsime vastuseid koos spordiala varasema Euroopa meistri ja praeguse eestvedaja Imre Tiidemanni ning moodsa viievõistluse veterani Tambet Kibaliga.

Saatesse mahub ka Tiit Karuksi spordikuu kommentaar. Saate panevad kokku Ragnar Kaasik, Juhan Kilumets ja Johannes Vedru.

Toimetaja: ERR Sport

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: