Deivid Andreas kuulus esmakordselt Lleida esindusmeeskonna põhikoosseisu

Deivid Andreas

Hispaania tugevuselt neljandas jalgpalli liigas mängiv Lleida Esportiu pidi küll laupäevaõhtuses liigamängus tunnistama Espanyoli duubelmeeskonna 1:2 paremust, kuid esmakordselt kuulus meeskonna põhikoosseisu 19-aastane eestlane Deivid Andreas.

Liigaliidri Espanyoli eest lõid väravad 27. minutil kapten Dani Villahermosa ning 72. minutil lisas oma panuse ka Jofre Carreras. Eestlase klubi jõudis vastata ainult ühe väravaga, kui veerand tundi enne kohtumise lõppu vormistas 2:1 seisu poolkaitsja Alejandro Meija. Eestlane vahetati välja 77. minutil, vahendas Soccernet.ee.

Eestis TJK Legioni kui Tallinna Kalevi noortesüsteemi kuulunud Andreas oli enne kohtumist meeskonna eest kirja saanud 27 mänguminutit. Debüüdi tegi eestlane veebruari alguses.

Lleida jätkab liigatabelis 18 võistkonna seas kaheksandal kohal.