Lajal kaotas Tuneesias endisele Aafrika noorte esireketile

Mark Lajal
Mark Lajal Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Mark Lajal ei saanud Tuneesias Monastiris toimuval M15 turniiril teisest ringist edasi, kui kaotas viiendana asetatud Elevandiluuranniku tennisistile Eliakim Coulibalyle 2:6, 2:6.

Coulibaly oli mitme hooaja jooksul Aafrika noorte esireket, kuid alates eelmise aasta jaanuarist ta enam noorteklassi ei kuulu. Praegu ATP edetabelis 558. kohal asuv mees on võitnud kaks ITF-i turniiri, mõlemad mullu sealsamas Monastiris, kirjutab tennisnet.ee.

Coulibaly ülekaal mängus Lajaliga ei olnud nii suur kui numbrid näitavad, punktid lõppesid 58:44 tema kasuks ja Lajalil oli kasutada neli murdepalli, millest realiseeris ühe.

Daniil Glinka kaotas M25 turniiril Prantsusmaal Toulouse'is avaringis kohalikule Maxence Broville'ile (ATP. 1002.) 7:5, 3:6, 5:7. Teises ringis alistas Broville esimesena asetatud itaallase Stefano Napolitano koguni 6:3, 6:0. Paarismängus Glinka kaasa ei teinud.