Kriisa ja Arizona Wildcats langesid NCAA turniiril konkurentsist

Kerr Kriisa
Kerr Kriisa Autor/allikas: SCANPIX/AP

NCAA korvpalli finaalturniiri play-off'i kolmandas ringis langes konkurentsist Kerr Kriisa koduülikool Arizona Wildcats, kui 60:72 jäädi alla Houston Cougarsile.

Põhikoosseisus alustanud Kriisa sai platsil olla 19 minutit, mille jooksul kogus kolm punkti, neli lauapalli ja kaks pallikaotust. Eestlane pääses põhikoosseisu esimest korda pärast vigastuspausi ning sai meeskonna esiviisikust kõige vähem mänguaega.

Kõige rohkem, 21 punkti teenis Houstoni mängija Jamal Shead. Arizona resultatiivseim oli 17 punktiga Dalen Terry.

Houston juhtis kohtumist terve mängu, kuue minutiga mindi juhtima juba kümne punktiga. Kuigi teisel poolajal sai Arizona ründemängu paremini käima ning vähendas vahe vahepeal kahele punktile, siis Houston ei lasknud eduseisu langetada ning kohtumine võideti 60:72 (28:34, 32:38).

NCAA turniiri veerandfinaalis läheb Houston Cougars vastamisi Villanova Wildcatsiga. Houston pole NCAA turniiri kunagi võitnud.

Toimetaja: Debora Saarnak