Real mängis viimasel veerandil maha 10-punktilise edu

Istanbuli Anadolu Efes - Madridi Real
Istanbuli Anadolu Efes - Madridi Real Autor/allikas: SCANPIX/ZUMAPRESS.com

Korvpalli Euroliigas kaotas Madridi Real võõrsil 90:93 tiitlikaitsjale Istanbuli Anadolu Efesile.

Esimese veerandaja võitis Real 21:19 ning poolajapausile läks Hispaania tippklubi 51:44 eduseisus. Neljanda veerandaja alguses oli Realil 84:74 edu, ent seejärel tegi Efes 14:4 spurdi ning viigistas seisu 88:88-le.

Real suutis Gabriel Decki viskest 90:88 juhtima minna, kuid järgmisel Efesi rünnakul tabas kaugviske Elijah Bryant ning lõpptulemuse vormistas Vasilije Micici lahendatud kiirrünnak.

Micic viskas võitjate parimana 29 punkti ja andis kuus korvisöötu, Adrien Moerman panustas võitu 18 punkti ja kuue lauapalliga. Reali resultatiivseim oli Deck, kes viskas 23 punkti ja haaras 10 lauapalli.

Real on 18 võidu ja seitsme kaotusega tabelis teisel kohal, Efes on kogunud 14 võitu ja 10 kaotust ning paikneb viiendal kohal.

Tabeliliider Barcelona sai võõrsil 95:79 tulemusega jagu Berliini Albast. Barcelona resultatiivseim oli Nikola Mirotic 18 punkti ja kuue lauapalliga, Kyle Kurici arvele jäi 14 punkti ning Rolands Smits toetas 12 punktiga. Kaotajate parimana viskas Oscar da Silva 13 punkti.

Barcelona (20-5) jätkab Euroliiga liidrina, teise järjestikuse kaotuse saanud Alba (9-14) paikneb 12. kohal.

Istanbuli Anadolu Efes - Madridi Real 93:90
Berliini Alba - Barcelona 79:95
Ateena Panathinaikos - Müncheni Bayern 80:67
Tel Avivi Maccabi - Milano Olimpia 75:58

Toimetaja: Henrik Laever