Inglismaa karikasarja esimene poolfinalist on Londoni Chelsea

Chelsea väravate eest hoolitsenud Romelu Lukaku ja Hakim Ziyech
Chelsea väravate eest hoolitsenud Romelu Lukaku ja Hakim Ziyech Autor/allikas: SCANPIX/Action Images via Reuters

Inglismaa jalgpalli FA karikasarjas tagas esimesena koha poolfinaalis Londoni Chelsea, kes sai koduväljakul 2:0 jagu Middlesbrough'st.

Chelsea otsustas mängu saatuse juba esimese pooltunniga, kui 14. minutil viis Romelu Lukaku kodumeeskonna juhtima ning 31. minutil vormistas lõppskoori Hakim Ziyechi tabamus. Mõlemale väravale andis resultatiivse söödu Inglismaa koondislane Mason Mount.

Ülejäänud kolm poolfinalisti selguvad pühapäeval. Crystal Palace võõrustab Evertoni, Southampton mängib Manchester City vastu ning esiliigaklubi Nottingham Forest võtab mõõtu Liverpooliga.

Eelmisel hooajal võitis karikasarja Leicester City, kes alistas finaalis 1:0 tulemusega Chelsea.

Toimetaja: Henrik Laever