Pärnu VK viigistas viiegeimilise võiduga poolfinaalseeria

Pärnu VK
Pärnu VK Autor/allikas: Pärnu VK/Aivar Kütt

Võrkpalli Eesti meistrivõistlustel sai Pärnu Võrkpalliklubi 3:2 jagu TalTechist ning viigistas kolme võiduni peetava poolfinaalseeria üldseisu 2:2-le.

Avageimi võitis Pärnu kindlalt 25:13, ent järgmise geimi kaotasid 23:25. Kolmas geim kuulus taas Pärnule, 25:18, kuid neljandas geimis pani TalTech oma paremuse maksma skooriga 25:23. Otsustava viienda geimi võitis Pärnu 15:13.

Pärnu parimana tõi Gabriel Cavalcante 20 (+15) punkti, Markus Uuskari toetas 13 (+6) ja Toms Svans sai kirja 10 (+6) punkti. Kaotajate resultatiivseim oli Matej Šmidl 28 (+3) punktiga, Kevin Saar panustas 19 punktiga (+8) ja Rauno Tamme tõi 12 punkti (+1).

Poolfinaalseeria viimane mäng toimub kolmapäeval, 23. märtsil TalTechi spordihoones. Seeria võitja läheb finaalis vastamisi Tartu Bigbankiga, kes sai poolfinaalis koondtulemusega 3:0 jagu Tallinna Selverist.

Toimetaja: Henrik Laever