Liverpool tõusis Man City kandadele

Diogo Jota
Diogo Jota Autor/allikas: SCANPIX / PA

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga 27. vooru kohtumises alistas Liverpool võõrsil Londoni Arsenali 2:0 ja lähenes üldliider Manchester Cityst vaid ühe punkti kaugusele.

Pärast väravateta avapoolaega avas 54. minutil skoori Diogo Jota ja lõppseisu vormistas 62. minutil veidi varem Jota pingile vahetanud Roberto Firmino.

Ühtlasi oli tegemist Liverpooli peatreener Jürgen Kloppi sajanda võõrsilvõiduga Premier League'is.

Manchester City on kogunud nüüd 29 mänguga 70 ja Liverpool 69 punkti. Kolmandal kohal asuv Chelsea jääb 59 punkti peale, kuigi neil on ka üks kohtumine varuks.

Teises kolmapäeval peetud vastasseisus sai Tottenham Hotspur võõrsil jagu Brighton & Hove Albionist 2:0 (37. Gabriel Romero, 57. Harry Kane).