Heas hoos Käit lõi Rumeenias taas värava

Mattias Käit
Mattias Käit Autor/allikas: FC Rapid 1923 Facebook

Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja Mattias Käit jätkas Rumeenia kõrgliigas resultatiivset hoogu, lüües seekord värava põlvega.

Käidi koduklubi Bukaresti Rapid alistas Bukaresti Dinamo 3:1, kusjuures kõik väravad löödi esimesel poolajal. Kogu kohtumise kaasa teinud Käit lõi 8. minutil teise värava, suunates pikendatud nurgalöögi tagapostist põlvega võrku, vahendab Soccernet.

Käidi koduklubi Bukaresti Rapid alustas hooaja lõppfaasiga. Rumeenia turniirisüsteem eraldas põhihooaja järel kuus liidrit kümnest tagumisest ning jagas varem teenitud punktid kahega, vähendades niiviisi meeskondade vahesid. Rapid tõusis hetkel alumises tabelipooles koos kolme rivaaliga liidrikohta jagama. Konverentsiliiga pääsmele konkureerimiseks tuleb lõpetada esimese kahe seas.

Käit tegi skoori ka üle-eelmises voorus, hiilates iluväravaga, ning andis eelmises voorus võiduväravale resultatiivse söödu.