NHL-i vanim väravavaht teenis karjääri 300. võidu

Craig Anderson
Craig Anderson Autor/allikas: SCANPIX/AP

Jäähokiliigas NHL alistas Buffalo Sabres koduväljakul Vegas Golden Knightsi 3:1. 40-aastasele Sabresi väravavahile Craig Andersonile oli see karjääri 300. võiduks.

Võidumängus 30 tõrjet teinud Andersonist sai 39. väravavaht, kes on liiga ajaloos jõudnud 300 võiduni. Buffalole tõid võidu Peyton Krebsi, Victor Olofssoni ja Alex Tuchi tabamused, Vegase auvärava viskas kolmanda perioodi alguses Ben Hutton.

Buffalo paikneb idakonverentsis 46 punktiga 15. ehk eelviimasel kohal, 68 punkti kogunud Vegas on läänekonverentsis seitsmendal kohal.

Kahe konverentsi parimate vastasseisust väljus võidukana idakonverentsi liider Carolina Hurricanes, kes alistas läänekonverentsis esikohal oleval Colorado Avalanche'i 2:0. Carolina väravad viskasid kolmandal perioodil Ethan Bear ja Sebastian Aho.

Tiitlikaitsja Tampa Bay Lightning sai teise järjestikuse kaotuse, kui võõrsil jäädi 1:4 alla Calgary Flamesile. Võitjate poolel tegi kübaratriki Johnny Gaudreau, ühe värava viskas Mikael Backlund. Tampa Bay ainsa värava eest hoolitses Alex Killorn.

Tampa Bay hoiab idakonverentsis 79 punktiga kolmandat kohta, Calgary on läänekonverentsis 77 punktiga teisel kohal.

Boston Bruins - Chicago Blackhawks 4:3
Buffalo Sabres - Vegas Golden Knights 3:1
Toronto Maple Leafs - Arizona Coyotes 4:5
Ottawa Senators - Seattle Kraken 4:3
Detroit Red Wings - Minnesota Wild 5:6
Florida Panthers - Philaldephia Flyers 6:3
New Jersey Devils - Winnipeg Jets 1:2
Carolina Hurricanes - Colorado Avalanche 2:0