Arizona jõudis poolfinaali, Kriisa sai vigastada

Kerr Kriisa
Kerr Kriisa Autor/allikas: SCANPIX/AFP

Eesti korvpalluri Kerr Kriisa koduülikool Arizons Wildcats jõudis Pac-12 konverentsiturniiril poolfinaali, kuid eestlane sai veerandfinaalis Stanfordi ülikooli vastu vigastada.

Arizona Wildcats alistas konverentsiturniiri veerandfinaalis Stanford Cardinalsi meeskonna 84:80. Kohtumise lõpus maandus Kerr Kriisa tiimikaaslase Christian Koloko jalale ja vigastas enda hüppeliigest.

"Tegemist on mingisuguse hüppeliigese vigastusega. Ma ei oska hetkel öelda, kui tõsine tema vigastus on," ütles Arizona peatreener Tommy Lloyd pärast kohtumist, vahendab AZ Desert Swarm.

Kriisa sai Stanfordi vastu 33 minutit mänguaega ning viskas 10 punkti (vabavisked 1/2, kahesed 0/2, kolmesed 3/9), andis viis korvisöötu, võttis ühe lauapalli ja tegi kaks vaheltlõiget. Arizona resultatiivseim oli Christian Koloko 24 punktiga, kaotajate parimana kogus Spencer Jones 28 punkti.

Konverentsiturniiri poolfinaalis läheb Arizona Eesti aja järgi ööl vastu laupäeva vastamisi Colorado Buffaloesi meeskonnaga.