Kristin Kuuba pidi tunnistama valitseva maailmameistri paremust

Kristin Kuuba
Kristin Kuuba Autor/allikas: Karli Saul

Saksamaal Mülheimis toimuval 180 000 USA dollari suuruse auhinnafondiga sulgpalliturniiril kaotas Kristin Kuuba (BWF 48.) avaringis valitsevale maailmameistrile Akane Yamaguchile (BWF 2.) 6:21, 14:21.

Kui esimeses geimis õnnestus eestlannal võita üksikuid punkte, siis teises geimis suutis Kuuba 1:4 kaotusseisust asuda juhtima 6:4 ning olla ka ees veel 11:9, mispeale teenis vastane üheksa punkti järjest ja sellega oli mäng otsustatud.

Ühe matšiga piirdus Mülheimis peetavatel Saksamaa lahtistel ka Eesti naispaar Kati-Kreet Marran - Helina Rüütel (BWF 46.).