Treier aitas Sassari kolmanda võiduni järjest

Kaspar Treier (vasakul)
Kaspar Treier (vasakul) Autor/allikas: SCANPIX / PA Images

Eesti korvpallikoondislase Kaspar Treieri klubi Sassari Dinamo teenis Itaalia kõrgliigas kolmanda võidu järjest, alistades võõrsil Trieste 89:75 (21:19, 27:17, 24:16, 17:23).

Sassari haaras korraliku edu esimese poolaja lõpul ja suurendas kohe teise poolaja alguses selle enam kui paarikümnele punktile. Kuigi viimasel perioodil tuli Trieste pisut lähemale, siis kuni kohtumise lõpuni oli külaliste edu alati vähemalt tosin punkti.

Treier viibis platsil kümme minutit ja viskas kuus punkti (kahesed 0/1, kolmesed 1/2, vabavisked 3/3). Lisaks võttis ta ühe lauapalli, aga eestlase pluss-miinus näitajaks kujunes -3.

Võitjate parim oli koguni 26 punkti visanud leedulane Eimantas Bendzius. Argentiinlane Marcos Delia tõi Trieste kasuks 14 silma.

Sassari (10-9) jätkab nüüd liigatabelis Milano Olimpia (17-2), Bologna Virtuse (16-3) ja Brescia (10-7) järel neljandal kohal. Trieste on tihedas konkurentsis kuues (10-10).

Järgmise mängu peab Treieri klubi pühapäeval, 13. märtsil kodus Tortonaga, kes on samuti kümne võidu ja kümne kaotusega hetkel kaheksas ehk viimasel sõelmängude positsioonil. Neile hingab kuklasse Siim-Sander Vene klubi Varese (9-11).