Karikakaitsja Flora mängib veerandfinaalis Meistriliiga debütandiga

Naiste karikavõistluste karikas
Naiste karikavõistluste karikas Autor/allikas: Liisi Troska/jalgpall.ee

Naiste jalgpalli karikavõistlustel on konkurentsi jäänud kaheksa võistkonda ning kolmapäeval selgusid veerandfinaalpaarid.

Veerandfinaalidest liituvad karikavõistlustega eelmisel hooajal Meistriliiga esinelikus lõpetanud Tallinna FC Flora, JK Tallinna Kalev, Saku Sporting ja Pärnu JK Vaprus.

Karikakaitsja Tallinna FC Flora läheb võõrsil vastamisi Meistriliiga tänavuse debütandi JK Tabasaluga, kes sai eelmises ringis 2:1 tulemusega jagu Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskonnast.

Möödunud aastal finaali jõudnud Pärnu JK Vaprus võõrustab veerandfinaalis liigakaaslast JK Tallinna Kalevit ning Lõuna-Eesti derbis kohtuvad omavahel Tartu JK Tammeka ja Põlva FC Lootos. Eelmisel hooajal Meistriliigas viienda koha teeninud Põlva FC Lootos võõrustas eelmises ringis koduväljakul Tallinna FC Flora II naiskonda ja sai kirja 5:0 võidu.

Ainsa Esiliiga klubina on võistlustules veel Jõhvi FC Phoenix, kes sai vastaseks eelmisel hooajal Meistriliiga hõbemedalitega lõpetanud Saku Sportingu.

Naiste karikavõistluste veerandfinaalide mängupäevad on 19. aprill ja 20. aprill. Poolfinaalide mängupäevad on 10. mai ja 11. mai ning naiste karikavõitja selgub 21. mail.

Toimetaja: Henrik Laever