Karol Metsa väravasööt kasvatas tabeliliidri Zürichi edu veelgi

Karol Mets
Karol Mets Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Eesti jalgpallikoondise mängijatel Karol Metsal ja Märten Kuusel jäid kolmapäeval selja taha võidukad mängud. Metsa koduklubi Zürich kasvatas edumaad Šveitsi kõrgliigas ning Kuusk pääses Ujpestiga Ungari karikavõistluste poolfinaali.

Metsa koduklubi Zürich võitis Luzernit 2:0. Eestlane sai mängu 75. minutil ning juba kolm minutit hiljem andis ta väravasöödu, mille tulem otsustas lõppskoori, vahendas Soccernet.ee Võiduga hoiab Zürich Šveitsi kõrgliigas kindlat esimest kohta ning vahe teisel tabeli real oleva Bern Youngiga on 13 punkti.

Ungari kõrgliiga tiim Ujpest võitis karikasarja veerandfinaalis esiliigaklubi Bekescsaba 3:2. Kuusk sai platsile teisel poolajal.

Toimetaja: Debora Saarnak