Viimasel veerandajal kaotusseisust välja tulnud Mavericks alistas Lakersi

LeBron James ja Luka Doncic
LeBron James ja Luka Doncic Autor/allikas: SCANPIX/AP

Korvpalliliigas NBA alistas Dallas Mavericks võõrsil 109:104 tulemusega Los Angeles Lakersi.

Dallas Mavericks alustas viimast veerandaega 85:87 kaotusseisus ning seitse minutit enne kohtumise lõppu oli Lakersi eduseis kuuepunktiline. Otsustaval hetkel kerkisid Mavericksi kangelasteks Luka Doncic ja Jalen Brunson, kes viisid külalismeeskonna neli minutit enne kohtumise lõppu juhtima.

Mavericksi parimana viskas Doncic 25 punkti, haaras kaheksa lauapalli ja andis seitse korvisöötu. Neli kaugviset tabanud Brunson toetas 22 punktiga ja Dorian Finney-Smithi arvele kogunes 16 punkti ja üheksa lauapalli. Lakersi eest tegi kaksikduubli LeBron James, kes viskas 26 punkti ja võttis 12 lauapalli.

Dallas Mavericks (37-25) on läänekonverentsis viiendal kohal, kolmanda järjestikuse kaotuse saanud Lakers (27-34) paikneb üheksandal kohal.

Minnesota Timberwolves sai koduväljakul 129:114 tulemusega jagu Golden State Warriorsist. Võitjate eest tegi suurepärase esituse Karl-Anthony Towns, kes kogus 39 punkti ja võttis üheksa lauapalli. D'Angelo Russelli arvele jäi 22 punkti ja kohtumist pingilt alustanud Malik Beasley viskas 20 punkti. Warriorsi parimana tõi Stephen Curry 34 punkti.

Timberwolves (34-29) hoiab läänekonverentsis seitsmendat kohta, Warriors (43-19) on teisel kohal.

Washington Wizards - Detroit Pistons 116:113
Boston Celtics - Atlanta Hawks 107:98
Toronto Raptors - Brooklyn Nets 109:108
Houston Rockets - Los Angeles Clippers 100:113
Minnesota Timberwolves - Golden State Warriors 129:114
Los Angeles Lakers - Dallas Mavericks 104:109

Toimetaja: Henrik Laever