Borussia piirdus viigiga ja Bayerni edu kasvas vooruga kaheksale punktile

Augsburg - Dortmundi Borussia
Augsburg - Dortmundi Borussia Autor/allikas: SCANPIX / EPA

Saksamaa jalgpalli kõrgliiga 24. voorus piirdus Dortmundi Borussia võõrsil 1:1 viigi Augsburgiga ja tegi Müncheni Bayerni elu lihtsamaks.

Thorgan Hazard viis küll 35. minutil Borussia juhtima, aga kolme punkti teenida ei õnnestunud, sest 78. minutil Augsburgi vahetusmees Noah-Joel Sarenren-Bazee viigistas.

Kaks eelmist liigamängu kaotanud Augsburg on Borussia jaoks olnud viimasel ajal võõrsil ebameeldiv vastane - viimasest neljast mängust on võidetud vaid üks.

Laupäeval võõrsil Frankfurdi Eintrachti 1:0 alistanud Bayernil on nüüd koos 58 ja teisel positsioonil asuval Borussial 50 punkti. Kolmas on 44 silmaga Leverkuseni Bayer.

Teises pühapäevases mängus oli RB Leipzig võõrsil üle Bochumist 1:0 (82. Christopher Nkunku) ja hoiab kokkuvõttes 40 punktiga neljandat kohta.