Milano klubid jäid võiduta, Napoli sai šansi

Brahim Diaz (AC Milan)
Brahim Diaz (AC Milan) Autor/allikas: SCANPIX / ZUMAPRESS.com

Itaalia jalgpalli kõrgliiga 27. vooru kohtumistes piirdusid viigiga nii liidermeeskond AC Milan kui ka lähim jälitaja Milano Inter.

Milan mängis kolmandat korda järjest viiki Udinesega. Kohtumine nende koduareenil lõppes 1:1. Rafael Leao viis 29. minutil Milani juhtima, aga 66. minutil lõi Itaalia noortekoondislane Destiny Udogie oma esimese värava Serie A-s.

Paremini ei läinud ka Interil, kes viigistas võõrsil tabeli eelviimase Genoaga 0:0. Inter püsib nüüd neli mängu võiduta, aga Genoa pole võidurõõmu tundnud lausa 24 kohtumist järjest.

Kuna konkurentidel ei õnnestunud kolme punkti hankida, annab see taas võimaluse Napolile, kes asub liigatabelis liider AC Milanist täpselt ühe võidu kaugusel. Lõuna-Itaalia klubi mängib pühapäeval võõrsil Rooma Lazioga.