Tunjovita mänginud Carrarese võttis võidu

Georgi Tunjov
Georgi Tunjov Autor/allikas: Sergei Stepanov/ERR

Itaalia jalgpalli kolmandas divisjonis palliv Carrarese alistas koduväljakul ACN Siena, kes mängis aastatel 2003-2013 üheksa hooaega Itaalia kõrgliigas. Eestlasest ääremängija Georgi Tunjov jäi taas vigastuse tõttu mängust eemale.

Carrara linna esindusklubi jäi küll ajalooliselt edukama klubi vastu kiiresti kaotusseisu, kuid sellest tuldi teisel poolajal edukalt välja. Siena võrku sahistati 48., 74. ja 86. minutil ning lõppkokkuvõttes võetigi oluline 3:1 võit. Carrarese kerkis sellega tabelis üheksandaks ehk mööda justnimelt Sienast ja Vis Pesarost. Kümme vooru enne hooaja lõppu on seega vahe üleminekumängudest välja jätva 12. kohaga neli punkti, vahendab Soccernet.ee.

Eesti koondislane Tunjov, kes lõi kuu alguses tabeli tipus olevale Reggianale iluvärava, jätkab vigastuspausi. Nooruk vahetati 11 päeva tagasi vigastuse tõttu välja ning järgnevas kolmes matšis pole ta koosseisu mahtunud.