Saaliliigas mängiti edasilükatud mänge

Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliigas peeti nädala esimeses pooles kaks edasilükatud kohtumist, üks neist lõppes viigiga, teises sai võidu JK Kohila.

Teisipäeval läks Tartu Ravens Futsal Lähtel 12. vooru edasilükatud kohtumises Sillamäe Alexela vastu vähem kui kümne minutiga 2:0 juhtima, kuid poolaeg lõppes viigiga 2:2. Teisel poolajal 15. minutil läksid külalised omakorda juhtima, kuid vähem kui minut hiljem tartlased viigistasid ning mäng lõppeski 3:3 viigiga. Mängu resultatiivseim oli sillamäelaste kasuks kaks väravat löönud Juri Kidanov.

Kolmapäeval Jõgeval peetud 10. vooru mängus võitis JK Kohila FC Jõgeva Wolvesi vastu poolaja 3:0 ja kogu mängu 8:2. Rauno Kald lõi neli väravat. Jõgeva meeskonnas teenisi Hardi Lill ja Marko Murumaa punase kaardi.

Võistlustules olnud nelikust on tabelis kõrgeimal kohal Ravens Futsal, kes on 25 punktiga kümne meeskonna seas neljandal kohal.

16. vooru mängud on plaanis eeloleval reedel ja laupäeval.