Eesti golfimängija Jegers näitab USA tudengite seas suurepärast vormi

Kevin Christopher Jegers
Kevin Christopher Jegers Autor/allikas: Erakogu

Eesti golfimängija Kevin Christopher Jegers võitis USA üliõpilasliigas teise turniiri järjest, kui teenis esikoha Loyola Intercollegiate nime kandval võistlusel.

Jegers mängis teist turniiri järjest kõik ringid läbi vähem kui 70 löögiga, saades tulemusteks vastavalt 66, 69 ja 65. Kolme päeva rekord 200 ehk 16 alla par'i on Middle Tennessee ülikooli rekord. Eelmine tippmark - Jegersi enda nimel - jõudis püsida vaid üheksa päeva.

Kolme päeva peale 17 birdie't (üks löök alla par'i) ja kaks eagle'it (kaks alla par'i) sooritanud Jegers on nüüd kaks turniiri järjest teinud päevi, kus on saanud üksnes alla 70-löögilisi tulemusi.

Palm Valley Golf Clubis toimunud turniiril edestas Jegers lähimat jälitajat ehk Joseph Glenni (Utah Valley) kolme löögiga.

Turniiril osales teinegi eestlane Matthias Varjun, kes sai kirja 11 lööki üle par'i, mis tähendas 84. koha jagamist. Viimasel päeval sai küll temagi kirja kaks eagle'it.

Meeskondlikult sai Middle Tennessee ülikool teise võidu järjest. Seekord edestati Utah Valley ülikooli vaid ühe löögiga.