TalTech alistas kindlalt Läti Ülikooli

Eesti korvpallikarikavõistluste pronksimäng TalTech - KK Viimsi
Eesti korvpallikarikavõistluste pronksimäng TalTech - KK Viimsi Autor/allikas: Grete Isabel Huik/ERR

Korvpalli Eesti-Läti ühisliiga teisipäevases ainsas mängus alistas TalTech 94:62 Läti Ülikooli.

Läti Ülikool asus mängu 6:2 juhtima, kuid TalTech sai juba esimesel veerandil hoo sisse ning teisele veerandile mindi vastu 25:11 eduseisus. Teisel veerandil edu käest ei lastud, poolaeg lõpetati 42:30 juhtimisel.

Kolmandal veerandil kogus Eesti tiim lausa 33 punkti ning enne viimast veerandit oli edumaa 18 punkti.

Toomas Raadik sai kirja 18 silma, Tanel Sokk kogus 17 punkti.

Kaheksa kaotuse kõrvale 15. võidu saanud TalTech on turniiritabelis viiendal kohal.

Toimetaja: Debora Saarnak