NHL: Calgary Flames teenis kümnenda järjestikuse võidu

Calgary Flamesi mängijad Oliver Kylington, Elias Lindholm ja Johnny Gaudreau.
Calgary Flamesi mängijad Oliver Kylington, Elias Lindholm ja Johnny Gaudreau. Autor/allikas: SCANPIX/AP

Jäähokiliigas NHL teenis möödunud öösel kümnenda järjestikuse võidu Calgary Flames, kui kodusaalis saadi 3:1 tulemusega jagu Winnipeg Jetsist.

Väravateta avaperioodi järel viis Sean Monahani tabamus Flamesi teise perioodi esimesel minutil juhtima. Viigiseis tekkis tabloole kuus minutit hiljem, kui Jetsi eest viskas värava Dominic Toninati.

47 sekundit enne normaalaja lõppu viis Elias Lindholmi tabamus Flamesi juhtima. Lindholm on nüüd kaheksas järjestikuses mängus visanud vähemalt ühe värava. Kohtumise lõpptulemuse vormistas 11 sekundit enne lõppu Tyler Toffoli ning Flames võitis kohtumise 3:1. 66 punkti kogunud Flames tõusis võiduga läänekonverentsis teisele kohale, Jets paikneb 52 punktiga 12. kohal.

Seattle Krakeni kaotusteseeria pikenes neljale mängule, kui võõrsil jäädi 2:5 tulemusega alla Vancouver Canucksile. Võitjate väravad viskasid Tyler Motte, Travis Hamonic, Vassili Podkolzin, Bo Horvat ja Tanner Pearson. Vancouver on 54 punktiga läänekonverentsis 11. kohal, tänavu NHL-iga liitunud Seattle Krakeni meeskond on konverentsis 36. punktiga 15. ehk eelviimasel kohal.

Boston Bruins - Colorado Avalanche 5:1
Philadelphia Flyers - Carolina Hurricanes 3:4
Calgary Flames - Winnipeg Jets 3:1
Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs 5:2
Vancouver Canucks - Seattle Kraken 5:2

Toimetaja: Henrik Laever