Napoli sai napilt viigi ega suutnud liidrit kinni püüda

Cagliari - Napoli
Cagliari - Napoli Autor/allikas: SCANPIX / PA Images

Itaalia jalgpalli kõrgliiga 26. vooru kohtumises piirdus Napoli võõrsil Cagliari vastu 1:1 viigiga ja lasi käest võimaluse kerkida võrdsetele punktidele liider AC Milaniga.

Pärast väravateta avapoolaega viis Gaston Pereiro 58. minutil Cagliari juhtima ja Napoli lähedal kaotusele, kuid vahetusmees Victor Osimheni tabamus 87. minutil päästis külalistele viigi.

Kuna nädalavahetusel olid kaotanud ka mõlemad tiitli eest heitlevad Milano klubid - AC Milan ja Milano Inter -, siis tekkis Napolil lootus ohjad haarata, aga hetkel lahutab neid Milanist endiselt kaks punkti.

Lisaks Napolile asub 54 punkti peal ka Inter, aga Põhja-Itaalia klubi on pidanud konkurendist ühe mängu vähem. Cagliari paikneb hetkel 20 meeskonna seas 18. positsioonil ehk kukuks praeguse seisuga Serie B-sse.