Uus-Meremaa koondislane lõi esimesel poolajal kolm omaväravat

Meikayla Moore valges
Meikayla Moore valges Autor/allikas: SCANPIX/USA TODAY Sports

Uus-Meremaa naiste jalgpallikoondise kaitsja Meikayla Moore lõi USA-s toimuval naiste jalgpalliturniiri esimesel poolajal kolm omaväravat. USA võitis lõpuks kohtumise 5:0.

Inglismaal Liverpoolis mängiv Moore lõi esimesed kaks omaväravat kõigest kuue minutiga. Kolmas omavärav sündis 36. minutil ning 40. minutil vahetati uusmeremaalanna välja. Teised USA väravad lõid Ashley Hatch ja Mallory Pugh.

"Igal mängijal ükskõik, mis tasemel on head ja halvad päevad. Moore'il oli täna väga raske päev," ütles Uus-Meremaa peatreener Jitka Klimkova. "Ilmselt on ta kurb ja pettunud, kuid ta on mängija, kes kuulub sellesse meeskonda. Oleme kõik tema jaoks olemas sellel raskel hetkel."

Toimetaja: Sirli Vaarik