Anieri väravast Muangthongile võiduks ei piisanud

Henri Anier
Henri Anier Autor/allikas: Muangthong United FC Facebook

Tai jalgpalli kõrgliigas jäi Eesti koondislase Henri Anieri koduklubi Muangthong United 1:2 alla Khon Kaen Unitedile. Kohtumise tegi huvitavaks asjaolu, et kümmekonna minuti jooksul vilistati Muangthongi kahjuks kolm penaltit.

Esimene penalti vilistati Khon Kaen Unitedi kasuks juba avapoolajal, kui VAR-i abiga nähti, et keskkaitsja Jesper Nyholm mängis palli käega ning kodumeeskond asus 11 meetri karistuslööki lööma. Penaltipunktile asunud Romulo Cabrali närvid aga vastu ei pidanud ning ründeäss põrutas palli taevasse, vahendab Soccernet.ee.

Loetud minutid hiljem määratud teist penaltit ei suutnud vastased samuti realiseerida ning kohtumise kolmanda penalti otsustas VAR tühistada. Mõned minutid pärast seda läks võõrustajameeskond siiski lõpuks juhtima.

Teist poolaega alustas reipamalt aga Muangthong ning 51. mänguminutil õnnestus täismängu teinud Henri Anieril üks värav tagasi lüüa. Pool tundi hiljem sai Khon Kaen Unitedi aga kirja võiduvärava.