Kuusk jõudis Ungaris esimese võiduni liigamängus

Märten Kuusk
Märten Kuusk Autor/allikas: Ujpest FC Facebook

Eesti jalgpallikoondise kaitsemängija Märten Kuuse koduklubi Ujpest oli Ungari meistriliiga 21. vooru kohtumises võõrsil üle tabeli neljandast MOL Fehervarist 2:1.

Ujpesti väravad lõid teisel poolajal Yohan Croizet (46. minutil) ja Budu Zivzivadze (74.), Fehervari kasuks skooris mängu lõpus Nemanja Nikolics (88.).

Taas kõik 90 minutit väljakul viibinud Kuusk jõudis klubiga esimese liigavõiduni ja tabelis kerkiti viimaselt kohalt eelviimaseks. Suurt pääsemist see veel ei tähenda, sest kaks alumist meeskonda langevad järgmiseks hooajaks esiliigasse.

Järgmise mängu peab Ujpest järgmisel pühapäeval kodus Mezökövesdiga, kes tabelis asub Ujpestist kuue punkti kaugusel seitsmendal kohal.