Müncheni Bayernil ja Dortmundi Borussial oli resultatiivne õhtu

Marco Reus
Marco Reus Autor/allikas: SCANPIX / imago images/Beautiful Sports

Saksamaa jalgpalli kõrgliiga 23. vooru kohtumises alistas liidermeeskond Müncheni Bayern kodus tabeli viimast kohta hoidva Fürthi Greutheri 4:1.

Poolajaks jäi Bayern küll kaotusseisu, sest Branimir Hrgota viis külalised 42. minutil juhtima, aga Robert Lewandowski viigistas juba teise poolaja esimesel minutil.

61. minutil läks Bayern pärast Sebastian Griesbecki omaväravat 2:1 juhtima, 82. minutil skooris korral veel Lewandowski ja 90+1. minutil vormistas lõppseisu vahetusmees Eric Maxim Choupo-Moting.

Suure võidu sai ka lähim jälitaja Dortmundi Borussia, kes alistas kodus Mönchengladbachi Borussia koguni 6:0. Kaks väravat sai kirja Marco Reus (26. ja 81. minutil), kes andis kolmele tabamusele resultatiivse söödu.

Ühe tabamusega panustasid neljapäeval Euroopa liigas Glasgow Rangersile kodus 2:4 kaotanud Dortmundi võitu Donyell Malen (32. minutil), Marius Wolf (70.), Youssoufa Moukoko (74.) ja Emre Can (90+1. penaltist).

Bayern juhib liigat 55 punktiga, Dortmund jääb neist kuue punkti kaugusele. Kolmandat kohta hoidev Leverkuseni Bayer kaotab liidrile juba 14 punktiga.