Sinjavski klubi sai aasta esimese liigakaotuse

Vlasi Sinjavski
Vlasi Sinjavski Autor/allikas: Sergei Stepanov/ERR

Eesti jalgpallikoondise mängija Vlasi Sinjavski koduklubi Karvina kaotas Tšehhi kõrgliiga 22. vooru kohtumises võõrsil Teplicele 0:1.

Mängu ainsa värava lõi 22. minutil Teplice poolkaitsja Jan Fortelny. Sinjavski oma klubi algkoosseisu ei kuulunud, kuid vahetati 61. minutil väljakule. Mängu käiku pööret tuua tal siiski ei õnnestunud.

Tegemist oli Karvina esimese kaotusega pärast talvepausilt naasmist. Eelmisel nädalal oli meeskond viigistanud kodus Jabloneciga 1:1 ja alistas üle-eelmisel nädalal võõrsil favoriit Praha Slavia 1:0. Sinjavski sekkus vahetusest ka neis mängudes, aga ajaliselt märksa hiljem.

Liigatabelis asub Karvina jätkuvalt kindlalt viimasel positsioonil. 22 mängust on meeskond võitnud vaid ühe ja jääb eelviimasel kohal olevast Pardubicest üheksa punkti kaugusele.

Järgmisena kohtutakse nädala pärast koduväljakul Ceske Budejovicega, kes liigatabelis hoiab kaheksandat positsiooni.