Tähtsa kolmese tabanud Kriisa aitas Arizona raske võiduni

Kerr Kriisa
Kerr Kriisa Autor/allikas: Arizona Basketball/Twitter

Eesti korvpalluri Kerr Kriisa koduülikool Arizona Wildcats alistas laupäeval kodusaalis 84:81 (45:47) Oregon Ducksi.

Algviisikusse kuulunud Kriisa sai mänguaega 35 minutit, mille jooksul viskas ta üheksa punkti (kolmesed 3/8), hankis kolm lauapalli ja jagas sama palju resultatiivseid sööte. Negatiivse poole peale jäi statistikasse neli pallikaotust, kirjutab Korvpall24.geenius.ee.

Seejuures tabas eestlane poolteist minutit enne lõppu 76:76 viigiseisult tähtsa kaugviske, pärast mida Arizona enam edu käest ei andnud.

24 võitu ja kaks kaotust kogunud Arizonal jääb põhihooaja lõpuni pidada veel viis kohtumist, Pac-12 konverentsis hoitakse 14 võidu ja ühe kaotusega kindlalt liidrikohta.

NCAA tippmeeskondade sekka kuuluv Arizona asub Associated Pressi koostatud üleriigilises pingereas kolmandal, USA Today reitingus aga neljandal kohal.

Kuidas läks Matthias Tassil ja Carlos Jürgensil, loe pikemalt portaalist Korvpall24.geenius.ee.