Sappinen aitas Gliwice Piasti teise võiduni järjest

Rauno Sappinen (punases) Gliwice Piasti esimeses treeningmängus
Rauno Sappinen (punases) Gliwice Piasti esimeses treeningmängus Autor/allikas: Gliwice Piasti Facebook

Eesti jalgpallikoondise ründaja Rauno Sappineni koduklubi Gliwice Piast alistas Poola kõrgliiga 22. vooru kohtumises võõrsil Wroclawi Slaski 3:1. Sappinen viibis platsil esimesed 45 minutit, aga kutsuti pärast poolajapausi pingile.

Kõik väravad löödi eestlase platsil viibimise ajal: Piasti kasuks tegid skoori Damian Kadzior (16. minutil), Patryk Janasik (35. omavärav) ja Kamil Wilczek (45) ning Slaski kasuks skooris 25. minutil penaltist Fabian Piasecki.

Tänavu jaanuaris Piastiga liitunud 26-aastane Sappinen on pidanud nüüd uue klubi ees kolm mängu kõrgliigas ja ühe karikasarjas, aga pole veel väravani ega väravasööduni jõudnud.

Teise võidu järjest teeninud Piast jätkab liigatabelis 29 punktiga kümnendal kohal, pühapäevane vastane Slask asub 12. tabelireal. Järgmisel pühapäeval mängib Piast koduväljakul Zabrze Gornikuga, kes asub kuuendal positsioonil.