Narva alistas saaliliiga liidrite mängus Viimsi

Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga laupäevases keskses kohtumises alistas Narva United FC 4:3 tiitlikaitsja Viimsi FC Smsraha.

Tabeli tipus olevate meeskondade 15. vooru kohtumises haaras juhtohjad kodus mänginud Narva, kes neljandal minutil läks Sergei Aleksandrovi väravast 1:0 juhtima, kuid 14. ja 15. minutil lõi värava Viimsi ründaja Nikita Andrejev ja Narva leidis end kaotusseisust 1:2. Viimsi sai eduseisu nautida vähem kui kaks minutit, sest Stanislav Bõstrov seadis jalule 2:2 viigi ning selle tulemusega avapoolaeg lõppeski.

Teisel poolajal oli väljakuperemeestele taas rõõmustav neljas minut, mille keskel viis Sergei Šilkov Narva uuesti juhtima. Kuid kaheksandal minutil viimsilane Artur Makarov viigistas 3:3.

Seekord said külalised olla ees vähem kui minuti, kui Narva kasuks lõi väga kauni värava Mihhail Romanov, viies Narva mängus kolmandat korda juhtima. 4:3 eduseisu piirilinlased enam käest ei andnud, revanšeerides sellega esimeses ringis saadud 1:5 kaotuse.

Tänu võidule suurenes Narva United FC (34) edu Viimsi FC Smsraha (30) ees neljale punktile. Mõlemal meeskonnal on peetud 14 kohtumist. Viimsile võib tabelis järele jõuda liidritest ühe mängu vähem pidanud Tallinna FC Cosmos (27), kes laupäeval võitis kodus 9:2 (4:1) JK Kohilat. Kaks väravat lõid Pavel Rubel ja Boriss Puddobnõi.

Tabelis on neljandaks langenud eelmise hooaja hõbe Tartu Ravens Futsal, kes 12 mänguga on kogunud 24 punkti. Laupäeval kaotati võõrsil NPM Silmet FC Sillamäele 4:5 (2:2). Kaks väravat lõi võitjate kasuks Roman Kuzmich ja kaotajate kasuks Temari Nuuma. Võitjatest sai punase kaardi Nikolai Žukov.

Pühapäeval on taas väljakul laupäeval võidukad olnud Tallinna FC Cosmos ja NPM Silmet FC Sillamäe, kes kohtuvad 8. vooru edasliükatud mängus Kiilis.

Lisaks peetakse pühapäeval viimased kaks 15. vooru mängu, kus kohtuvad Rummu Dünamo – Rõuge Saunamaa ja FC Jõgeva Wolves – Sillamäe Alexela.