Zenjov lõi Narva Transile üheksa minutiga kübaratriki

Sergei Zenjov
Sergei Zenjov Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Tallinna FC Flora alistas reedel taliturniiri raames peetud hooajaeelses ettevalmistusmängus Narva Transi lausa 6:0.

Flora pidi hooajaeelset ettevalmistust jätkama mänguga Trondheimi Rosenborgi vastu, aga kuna Norra tippklubis on mitmeid koroonajuhtumeid, kohtuti Sportland Arenal hoopis Narva Transiga.

Flora lõi avapoolajal Transile üheksaminutilise perioodi jooksul neli väravat: Sergei Zenjov tegi skoori 22., 25. ja 30. minutil, florakate teise tabamuse eest hoolitses 24. minutil Martin Miller.

Teisel poolajal vormistasid lõppskoori Tristan Koskori 53. ja Markus Soometsa 57. minuti tabamused.

Juba nädala pärast algab kodune jalgpallihooaeg superkarikaga, kus mullune Eesti hõbe Flora läheb vastamisi valitseva Eesti meistri ja karikavõitja Tallinna FCI Levadiaga.