Arizona pikendas võiduseeriat, Kriisa oli meeskonna parim sööduandja

Kerr Kriisa
Kerr Kriisa Autor/allikas: SCANPIX/AFP

USA ülikooliliiga ehk NCAA kõrgeimas divisjonis teenis seitsmenda järjestikuse võidu Kerr Kriisa kodumeeskond Arizona Wildcats, kes alistas kodusaalis 83:69 tulemusega Oregon State Beaversi.

Algviisikus alustanud Kerr Kriisa viibis platsil 25 minutit, mille jooksul viskas ta kuus punkti (kolmesed 2/4), võttis kaks lauapalli, jagas meeskonna parimana kuus resultatiivset söötu ja blokeeris ühe vastaste pealeviske. Samuti tegi Kriisa ühe pallikaotuse ja ühe isikliku vea, vahendab Korvpall24.

Arizona Wildcats on nüüd hooaja jooksul teeninud 23 võitu ja kaks kaotust. Pac-12 konverentsis on 14 mängust võidetud 13, millega hoitakse liidrikohta.

Võidu said kirja ka Matthias Tassi ja Leemet Böckleri kodumeeskond Saint Mary's Gaels, kes alistas kodusaalis 69:64 tulemusega San Francisco Donsi.

Algviisikusse kuulunud Tass mängis 34 minutit ning kogus kehva visketabavuse juures kuus punkti (kahesed 3/10, kolmesed 0/2). Lisaks võttis Tass kuus lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu, tegi kolm vaheltlõiget ning teenis kolm isiklikku viga. Leemet Böckler väljakule ei pääsenud.

Saint Mary's on sel hooajal võitnud 21 ja kaotanud kuus mängu. Lääneranniku konverentsis on neil üheksa võitu ja kolm kaotust, millega ollakse teisel kohal.