Martiali debüütvärav aitas Sevilla kindla võiduni

Anthony Martial
Anthony Martial Autor/allikas: SCANPIX/AP

Jalgpalli Euroopa liiga hilisõhtustes kohtumistes said võidurõõmu nautida Sevilla, Atalanta ja Porto, RB Leipzig ja Real Sociedad leppisid viigiga.

Hispaania kõrgliigas hetkel teisel kohal olev Sevilla sai koduväljakul 3:1 tulemusega jagu Zagrebi Dünamost. Veidi enne veerandtunni täitumist läks kodumeeskond juhtima, kui penalti realiseeris Ivan Rakitic.

41. minutil lõi Dünamo viigivärava Mislav Oršic, ent kõigest kolm minutit hiljem viis Lucas Ocamposi tabamus Sevilla taas juhtima. Avapoolaja esimesel üleminutil lõi võõrustajate kolmanda värava Manchester Unitedist laenul viibiv Anthony Martial.

Atalanta jäi avapoolajal Olympiakose vastu 0:1 kaotusseisu, kuid teisel poolajal lõi kaitsja Berat Djimsiti kolme minuti jooksul kaks väravat ning Itaalia klubi teenis koduväljakul 2:1 võidu.

Samuti kodupubliku ees mänginud Porto jäi Rooma Lazio vastu 23. minutil kaotusseisu, kuid Tony Martinezi kaks väravat aitasid Portugali klubi 2:1 võiduni.

RB Leipzig mängis 2:2 viiki Real Sociedadiga. Robin Le Normand viis Sociedadi 8. minutil juhtima, ent 30. minutil viigistas seisu Christopher Nkunku tabamus. Teisel poolajal määrati mõlema meeskonna kasuks penalti. Sociedadi eest realiseeris 11 meetri karistuslöögi Mikel Oyarzabal, Leipzigi eest Emil Forsberg.

Toimetaja: Henrik Laever