Naiste Taliturniiri avamängus alistas Flora Kalevi

Tallinna FC Flora
Tallinna FC Flora Autor/allikas: Jana Pipar/jalgpall.ee

Kolmapäeva õhtul peeti naiste jalgpalli Taliturniiril esimene kohtumine, kui mullune meister Tallinna FC Flora alistas JK Tallinna Kalevi 2:1.

Avapoolajal sündis üks värav, kui kohtumise 41. minutil viis Flora juhtima Kristina Teerni tabamus. Teiseks poolajaks tegid mõlemad naiskonnad ohtralt vahetusi, muuhulgas debüteeris Flora eest Eesti rahvuskoondise peatreeneri Thomas Häberli tütar Eline Ruth Häberli.

Teise poolaja alguses lõi Kalevi ainsa värava Kadri-Ann Valgeväli, Flora võiduvärava skooris 69. minutil Mari Liis Lillemäe.

Naiste Meistriliiga Taliturniiri järgmised kohtumised toimuvad laupäeval, 26. veebruaril. Kalevi järgmine Taliturniiri kohtumine on kavas 6. märtsil, kui mängitakse Pärnu Vaprusega, Flora kohtub samal päeval Saku Sportinguga. Taliturniiril turniiritabelit ei peeta ja üldvõitjat ei selgitata.

Toimetaja: Henrik Laever