Tammearu kerkis Meistrite liigas Roeselare resultatiivseimate sekka

Märt Tammearu
Märt Tammearu Autor/allikas: cev.eu

Kolmapäeva õhtul peeti võrkpalli Meistrite liigas kolm kohtumist, kus käisid platsil ka eestlased. Tugeva esituse tegi Roeselare Knacki ridades mängiv Märt Tammearu, kes paraku ei suutnud koduklubi kaotusest päästa.

Märt Tammearu ja Roeselare Knack pidid kolmapäeval vastu võtma 2:3 (25:23, 25:21, 20:25, 22:25, 14:16) kaotuse Pazardžiku Hebarilt. Tammearu tegi kaasa kogu kohtumise ning panustas meeskonna ühe parimana 16 punkti (+11). Roeselare edukaim oli 19 punktiga (+16) Pieter Coolman. Võitjate poolel tõi 22 punkti Todor Aleksiev (+18), vahendab Volley.

Roesealre on A-alagrupis kahe võiduga teisel kohal, kuid kahjuks on klubi edasipääsuvõimalused minetanud. Pazardžiku Hebariga kohtub Roselare oma viimases alagrupimängus ka neljapäeval, algusega kell 19.00.

Samasse alagruppi kuuluv Andri Aganitsa koduklubi VfB Friedrichshafen kaotas oma viimases alagrupikohtumises Jastrzebski Wegielile 1:3 (18:25, 25:23, 15:25, 23:25). Aganits tõi osalise mänguajaga kaks punkti (+1), klubi edukaim oli Lukas Maase 24 punktiga (+17). Võitjameeskonna parimana kogus Jan Hadrava 16 punkti (+15). Friedrichshafen lõpetas alagrupi ühe võiduga viimasel kohal.

Oma viimase alagrupimängu pidasid ka Henri Treial ja Renet Vanker, kelle tööandja Maaseiki Greenyard kaotas 1:3 (25:21, 17:25, 18:25, 18:25) Varssavi Projektile, Treiali arvele jäi 10 punkti. Alagrupis lõpetas ühe võidu teeninud Maaseik neljandana.

Veerandfinaali pääsesid viimastena Berliini Recycling Volleys, Trentino Itas, Grupa Azoty Kedzierzyn-Kozle ja Peterburi Zeniit. Juba varem olid koha veerandfinaalis taganud Jastrzebski Wegiel, Moskva Dünamo, Cucine Lube Civitanova ja Perugia Sir Sicoma Monini.

Toimetaja: Henrik Laever