Liverpool alistas Interi, Bayern leidis viimasel minutil viigivärava

Liverpooli mängijad Mohamed Salahi väravat tähistamas
Liverpooli mängijad Mohamed Salahi väravat tähistamas Autor/allikas: SCANPIX/AP

Jalgpalli Meistrite liigas toimusid kolmapäeval järjekordsed kaks kaheksandikfinaalide avamängu, kui Liverpool alistas võõrsil Milano Interi 2:0 ning Salzburg ja Müncheni Bayern viigistasid tulemusega 1:1.

Liverpool otsustas Milano San Siro staadionil toimunud kohtumise saatuse teise poolaja lõpus kaheksa minutiga, kui esmalt saatis Roberto Firmino 75. minutil peaga väravasse Andy Robertsoni nurgalöögi ja seejärel põrkas pall 83. minutil Interi karistusalas Mohamed Salahile, kelle madal löök võttis kaitsjatest rikošeti ja naelutas kodumeeskonna väravavahi Samir Handanovici oma kohale seisma.

Laupäevases Bundesliga mängus Bochumil endale avapoolajal neli väravat lüüa lubanud Müncheni Bayern jäi Salzburgi vastu raskesse seisu ka kolmapäeval, kui kümme minutit varem vahetusest platsile sekkunud Chukwubuike Adamu viis Austria klubi koduväljakul 21. minutil juhtima.

Saksa hiid suutis aga mängu lõpus leida viigivärava, kui Thomas Müller lükkas 90. minutil Benjamin Pavardi tsenderduse peaga Kingsley Comani jalale ja prantslase tugev löök viiekasti joonelt pikendas Bayerni võimsat seeriat: nimelt ei ole Müncheni klubi Meistrite liigas kaotanud ühtegi võõrsilmängu juba 22 matši järjest.

Korduskohtumised peetakse neis paarides 8. märtsil.