DeRozani 40 punkti viisid Bullsi Spursi vastu võiduni

DeMar DeRozan (11)
DeMar DeRozan (11) Autor/allikas: SCANPIX/ZUMAPRESS.com

Korvpalliliigas NBA alistas Chicago Bulls esmaspäeval külalismeeskonna San Antonio Spursi 120:109 ja võitis oma neljanda mängu järjest.

Bulls jäi neljandal veerandajal kuue punktiga kaotusseisu, kuid DeMar DeRozan viskas 13 punkti järjest ning viis Bullsi juhtima. DeRozan viskas kohtumises 40 punkti ning on nüüd seitsme mänguga kogunud 30 või enam punkti. Nikola Vucevic lisas 25 punkti ja 16 lauapalli. Spursi parim oli Lonnie Walker 21 punktiga.

Golden State Warriors sai oma neljast viimasest mängust kolmanda kaotuse, jäädes 104:119 alla Los Angeles Clippersile. Terance Mann viskas Clippersi eest 25 punkti. Reggie Jackson lisas 19 punkti, üheksa korvisöötu ja kaheksa lauapalli. Warriorsi parim oli Stephen Curry, kes viskas 33 punkti, neist 26 esimesel poolajal.

Nikola Jokic viskas 26 punkti, võttis 15 lauapalli ja andis seitse resultatiivset söötu, kui Denver Nuggets võttis 121:111 võidu Orlando Magicu üle. Nuggetsi poolt lisasid Jeff Green ja Will Barton 17 punkti. Magicu eest viskas Franz Wagner 26 punkti.

Brooklyn Nets võitis 109:85 Sacramento Kingsi. Seth Curry viskas oma debüütmängus Netsi eest 23 punkti, võttis seitse lauapalli ja andis viis resultatiivset söötu. LaMarcus Aldridge naasis seitsmemänguliselt vigastuspausilt ja viskas 19 punkti. Kingsi parim oli 26 punktiga De'Aaron Fox.

Washington – Detroit 103:94
Brooklyn – Sacramento 109:85
New York – Oklahoma City 123:127
Chicago – San Antonio 120:109
Milwaukee – Portland 107:122
New Orleans – Toronto 120:90
Denver – Orlando 121:111
Utah – Houston 135:101